| Budowa | Dźwig samochodowy |
|---|---|
| Rok | 2012 |
| Id | TR1736 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 255.982 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 5 |
| Władza | 277 kW (377 PK) |
| Waga brutto | 28.000 kg |
| Nośność | 4.050 kg |
| Waga | 24.050 kg |
| Długość | 1.075 cm |
| Szerokość | 255 cm |