| Opbouw | Kraanwagen |
|---|---|
| Bouwjaar | 2012 |
| Id | TR1736 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 255.982 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Vermogen | 277 kW (377 PK) |
| Max. gewicht | 28.000 kg |
| Laadgewicht | 4.050 kg |
| Ledig gewicht | 24.050 kg |
| Lengte | 1.075 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Accessoires |
Automaat Dubbele banden |