| Cena | € 16.950,- |
|---|---|
| Budowa | Zamknięta skrzynia |
| Rok | 2017 |
| Id | TR1729 |
| Konfiguracja osi | 4x2 |
| Liczba osi | 2 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 755.099 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 188 kW (255 PK) |
| Waga brutto | 11.990 kg |
| Nośność | 4.760 kg |
| Waga | 7.330 kg |
| Długość | 927 cm |
| Szerokość | 255 cm |
| Budowa Długość | 726 cm |
| Budowa Szerokość | 242 cm |
| Budowa Wysokość | 257 cm |