| Prijs | € 16.950,- |
|---|---|
| Opbouw | Gesloten bak |
| Bouwjaar | 2017 |
| Id | TR1729 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 755.099 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 188 kW (255 PK) |
| Max. gewicht | 11.990 kg |
| Laadgewicht | 4.760 kg |
| Ledig gewicht | 7.330 kg |
| Lengte | 927 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Opbouw lengte | 726 cm |
| Opbouw breedte | 242 cm |
| Opbouw hoogte | 257 cm |
| Accessoires |
Automaat Laadklep |