| Budowa | Wywrotka |
|---|---|
| Rok | 2015 |
| Id | TR1780-A |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | WMA18SZZ7FP062234 |
| Konfiguracja osi | 6x2 |
| Liczba osi | 3 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 347.076 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 294 kW (400 PK) |
| Waga brutto | 28.000 kg |
| Nośność | 14.535 kg |
| Waga | 13.565 kg |
| Długość | 858 cm |
| Szerokość | 255 cm |
| Budowa Długość | 580 cm |
| Budowa Szerokość | 248 cm |
| Budowa Wysokość | 77 cm |