| Opbouw | Kipper |
|---|---|
| Bouwjaar | 2015 |
| Id | TR1780-A |
| Voertuigidentificatienummer | WMA18SZZ7FP062234 |
| Asconfiguratie | 6x2 |
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 347.076 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 294 kW (400 PK) |
| Max. gewicht | 28.000 kg |
| Laadgewicht | 14.535 kg |
| Ledig gewicht | 13.565 kg |
| Lengte | 858 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Opbouw lengte | 580 cm |
| Opbouw breedte | 248 cm |
| Opbouw hoogte | 77 cm |
| Accessoires |
Aanhangwagenkoppeling ABS Aluminium brandstoftank Automaat Dubbele banden Kiphydrauliek Mistlampen PTO Radio/Cassette speler Trekhaak Vangmuil |