| Cena | € 132.500,- |
|---|---|
| Budowa | Dźwig samochodowy |
| Rok | 2014 |
| Id | TR1076 |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | YV2RG3OG7EA758927 |
| Konfiguracja osi | 8x6 |
| Liczba osi | 4 |
| Transmisja | Automatycznie |
| Przebieg | 635.794 km |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa emisji | Euro 6 |
| Władza | 368 kW (500 PK) |
| Waga brutto | 32.000 kg |
| Nośność | 12.480 kg |
| Waga | 19.520 kg |