| Prijs | € 132.500,- |
|---|---|
| Opbouw | Kraanwagen |
| Bouwjaar | 2014 |
| Id | TR1076 |
| Voertuigidentificatienummer | YV2RG3OG7EA758927 |
| Asconfiguratie | 8x6 |
| Aantal assen | 4 |
| Transmissie | Automaat |
| Tellerstand | 635.794 km |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Vermogen | 368 kW (500 PK) |
| Max. gewicht | 32.000 kg |
| Laadgewicht | 12.480 kg |
| Ledig gewicht | 19.520 kg |
| Accessoires |
ABS Airconditioning Alarm Automaat Centrale deurvergrendeling Cruise control Dubbele banden Elektrisch bedienbare ramen Elektrisch verstelbare buitenspiegels Gereedschapskist PTO Schijfremmen Slaapcabine Startonderbreker |